Увійти щоб отримати доступ до найкращих пропозицій Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

"Хочеш молодого вина? Порічкового?" П'янке!!! Мммм!!! Приватне

3 місяці назад Дім і сад Львів 46 переглядів

25 грн.

  • img
Місцезнаходження: Львів
Ціна: 25 грн.

Ароматне порічкове вино з насиченим, приємним злегка терпким смаком. Натуральне! Без додавання спирту!!! Складники: порічки, цукор і вода.

Робимо вино для себе, але вирішила кілька літрів продати. Вино особисто я трішки підсолоджую перед вживанням, бо люблю солодші вина. Всі мої домашні п'ють його таким як є. Так їм біільш довподоби.

Молоде!  

Вино виготовляє чоловік. З домашньої сільської садової порічки.

Не пожалієте!!!

Додаю короткі відомості про порічку!!!

Червона смородина містить в собі справжній природний вітамінний мінеральний комплекс. У ягідки червоної смородини містяться антиоксиданти у величезній кількості, завдяки яким організм людини бореться з раковими клітинами та процесом старіння. Також у червоних порічкових ягідки міститься крім йоду і заліза, чимала кількість натрію, фосфору, магнію і калію. Крім цього, в червоній смородині містяться кумарини, які сприяють зниженню ризику утворення тромбів, інфаркту та інсульту, саме цим і славиться найбільше червона смородина. Червона смородина вважається ще й чудовим антисептиком, бореться з кровотечею, з простудними захворюваннями. Домашнє вино з садової смородини - прекрасний спосіб заготівлі зі збереженням частини корисних речовин. На відміну від компоту або варення в якому від теплової обробки руйнуються багато вітамінів.

Протипоказання: людям, що страждають виразковою хворобою дванадцятипалої кишки і шлунка, його не можна вживати при гепатитах і гострих гастритах, а також при зниженому згортанні крові, у тому числі і при гемофілії.