Увійти щоб отримати доступ до найкращих пропозицій Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Продаж човнів гумових в Луцьку Приватне

1 тиждень назад Транспорт Луцьк 127 переглядів
Місцезнаходження: Луцьк
Ціна: 1,450 грн.

Продаж човнів гумових в Луцьку. В якості додаткової оснастки човен надувний ПВХ може бути укомплектован навісним транцем під електромотор.
Гумові надувні човни магазин Луцьк. Різноманіття цін і моделей надувних гумових човнів ПВХ, різні типи матеріалів, більшість яких спеціально адаптовані для наших умов, дозволяють вибрати і купити надувний човен навіть для самого досвідченого мисливця і рибалки.
тел 066-263-74-72 або 068-064-00-13
Човен надувний двомісний гумовий в Луцьку. Човни ПВХ можуть комплектуватися підвісним транцем і є універсальними.
Легкі надувні човни пвх Луцьк. Недорогий човен надувний має супер-керованість, хорошу вантажопідйомність і відмінний зовнішній вигляд.
http://barabashova.at.ua
Купити гумові човни в Луцьку. Купити човен надувний гумовий відмінної якості за найнижчою ціною!
Продаж човнів гумових Луцьк. Наші надувні гумові човни - це максимум моделей на будь-який смак і для будь-якого виду полювання, риболовлі і відпочинку біля води.
http://lodki-rezinovye.at.ua
Човен надувний гумовий Лисичанка, Лисичанка одномісна гумова Стриж, Лисичанка надувна Язь Чайка, Лисичанка човен гумовий двомісний Язь Чайка Байкал, човен надувний ПВХ Скіф одномісний, Скіф пвх човен двомісний, пвх човен Скіф з навісним транцем, човен пвх Скіф з жорстким транцем, човен пвх Барк, пвх човен Скіф з поворотними кочетами, надувний човен пВХ Скат, Спортекс човен пвх, Колібрі човен пвх надувний.
https://www.youtube.com/watch?v=td1I0wb5F48
У продажу гребні і моторні човни. У продажу надувні човни із ПВХ гребні і ПВХ моторні, ПВХ з навісним транцем і ПВХ з жорстким транцем з гарантією від виробника, клапана на гумові човни всіх типів, ремкомплект і інші аксесуари, Заброди, бахілли, льодобури.
У нас завжди можна купити недорого надійні надувні човни пвх і гумові човни Лисичанки, і наші ціни і асортимент при покупці Вас приємно здивують. Телефонуйте нам прямо зараз 066-263-74-72 або 068-064-00-13.