Увійти щоб отримати доступ до найкращих пропозицій Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Аніматори на дитячі свята у Луцьку Приватне

4 місяці назад Дитчяий світ Луцьк 34 перегляд

250 грн.

  • img
Місцезнаходження: Луцьк
Ціна: 250 грн.

Кожна дитина хоче познайомитися зі своїм улюбленим супергероєм, допомогти йому спасти світ та перемогти злих противників. Ви можете здійснити мрію Вашої дитини, запросивши на свято супергероїв Спайдермена та Спайдервумен! На дітей чекають захоплюючі змагання у школі супергероїв з веселими іграми, павутинними перешкодами та загадками з улюблених фільмів про супергероїв. Діти навчаться використовувати свою силу для добра, стануть супергероями.

Сам Спайдермен вже не може справлятися зі злочинністю у всьому світі, йому потрібна допомога найвідважніших супергероїв. Щоб зібрати команду, Спайдермен та Спайдервумен подорожують по світу. Легенда говорить, що тільки в день свого народження у дитини може проснутися неймовірна сила супергероя. У боротьбі зі злом одної сили недостатньо, потрібна швидкість, розум, хитрість і неймовірна сміливість. Перед тим, як стати справжніми супергероями, дітям потрібно пройти важкі випробування, які для них приготовили Спайдермен та Спайдервумен.

Запросіть Спайдермена та Спайдервумен на дитяче свято і Ви подаруєте дитині незабутній день народження з улюбленим героєм.