Увійти щоб отримати доступ до найкращих пропозицій Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Робота на виробництві для чоловіків. Шоколадна фабрика. Бізнес

3 місяці назад Пошук роботи Луцьк 55 переглядів

-- грн.

  • img
Місцезнаходження: Луцьк
Заробітна плата: -- грн. Договірна

Пропонуємо роботу для чоловіків на виробництві - Шоколадна фабрика у Варшава.

Плановий заїзд 14 травня.

Вік працівників: до 49 років.

Функціональні обов'язки на робочому місці: • прийом цукерок і шоколадної продукції з конвеєра • упаковка в індивідуальні картонні коробки • упаковка коробок в картонні ящики • укладання коробок на піддони. Кількість годин: 12-16 годин 5-6 днів в тиждень, на деяких посадах в період впровадження (навчання) - 1, або 2 тижні робота в 8 годин на день.

Середня зарплата в місяць ‎2400-2800 zl. Ставка нетто на годину, на місяць для працівників продукції - 10, 22 zl netto / після закінчення 6 місяців і повернення по воєводського запрошення ставка 11.20 Zl netto. Для оператора навантажувача (потрібно 4 чоловіки) 11,00 - 12,00- zl netto Середня зарплата в місяць ‎2700-3000 і більш zl.

Проїзд до роботи міським транспортом, проїзний на всі види транспорту оплачує працедавець. Умови проживання - проживання з усіма зручностями, по 2-3-4 людини в кімнаті, є все необхідне для життя. Додаткові витрати - оформлення санітарної книжки за рахунок працівника (80 zl, необхідно мати по приїзду, в третю зарплату повертається 150 zl).

На підприємстві є ресторан і їдальня, де можна розігріти їжу, яку принесли з собою з дому, так само стоять апарати з чаєм і кавою, додатково є апарати з продажу гамбургерів, хот догів, бутербродів, вартість від 2 до 6 zl.

Додаткова важлива інформація: - ви отримуєте роботу в дуже хорошому колективі; - постійну опіку російськомовного координатора на місці; - трудовий договір "UMOWA ZLECENIA"; - 100% оплата на проїзд громадським транспортом; - гарне розташування, 5 хвилин до DW. Wschodniego, Metra; - 50% доплати на харчування в корпоративній їдальні; - додаткове фінансування до карти Karty Multisport; - 15% знижка на покупки в фірмовому магазині Wedel; - солодкі подарунки на свята і День захисту дітей; - можливість дегустації солодощів; -  для амбітних людей є можливість навчання та розвитку в структурі компанії.


Більше інформації за посиланням: https://www.eurovista.org/?utm_source=varshavka.lutsk.ua