Увійти щоб отримати доступ до найкращих пропозицій Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Віза в США. Оплата після отримання Бізнес

2 місяці назад Хоббі, відпочинок і спорт Костопіль 55 переглядів

-- грн.

  • img
Місцезнаходження: Костопіль
Ціна: -- грн.

Віза в США. Оплата після отримання

Для отримання американської візи необхідно звернутися до фахівців, інакше, Вам можуть відмовити у візі в посольстві США, що створить серйозні перешкоди при повторній спробі отримати американську візу.  Ми знаємо всі тонкощі і нюанси в роботі з американським посольством.

Допоможемо зібрати всі необхідні для цього документи і ретельно підготуватися до співбесіди в посольстві. Більш того, оплата за наші послуги надається лише за фактом здобуття Вами візи в США, тобто ми безпосередньо зацікавлені в тому, щоб Ви отримали американську візу. Ми допоможемо Вам ефективно підготуватися до подачі документів і в результаті Ви її обов'язково отримаєте.

Наша допомога полягає не лише в консультації, але і в оформленні і заповненні всіх документів і анкет, необхідних для відкриття візи.

Гарантуємо відкриття візи – оплата тільки після отримання візи.

Всі типи віз в США: гостьова віза, туристична віза, бізнес-віза, учбова (студентська) віза, релігійна віза, віза по обміну.  Бронювання готелів.  Допомога з проходженням стажування та пошуку працедавця. Імміграція в США. Отримання статусу біженця

380977183288 Сніжанна